Loader
Malowanie proszkowe- ogrodzenia, bramy, furtki… - Malowanie proszkowe
malowanie proszkowe felg

Malowanie proszkowe

Profesjonalna usługa malowania proszkowego różnego rodzaju konstrukcji stalowych i aluminiowych

malowanie proszkowe ogrodzen

Malowanie proszkowe

Malujemy: felgi, kołpaki, zderzaki, profile stalowe i aluminiowe, bramy, furtki, balustrady i inne elementy ogrodzenia w pełnej gamie kolorów RAL.

Malowanie proszkowe-  ogrodzenia, bramy, furtki…

Malowanie proszkowe-  ogrodzenia, bramy, furtki…

Bramy, furtki, ogrodzenia

Każdy metalowy element konstrukcyjny ogrodzeń poddawany działaniu czynników atmosferycznych takich jak opady, wilgoć czy światło słoneczne będzie z czasem niszczał, korodował, a kolor blaknął… To naturalny proces, jednak niepożądany z użytkowego punktu widzenia. Postępująca rdza osłabia konstrukcję, skraca  czas użytkowania no i wygląda nieestetycznie. Dlatego tak istotne jest zadbanie o ochronę powierzchni i zabezpieczenie jej przed szkodliwym wpływem czynników atmosferycznych. Najlepszym sposobem na to jest malowanie proszkowe. Dzięki swoim zaletom, takim jak dokładne pokrycie szczelną warstwą farby nawet najmniejszych zakamarków, tworzymy szczelną barierę chroniącą metal przed ogniskami rdzy. Grubość uzyskiwanej powłoki malarskiej stanowi dodatkowe zabezpieczenie przed mechanicznymi urazami. Technologia malowania proszkowego niweluje powstawanie odprysków farby, które mogą być źródłem zaczątków rdzy. Nie powstają także żadne smugi i zacieki, co powoduje, że powierzchnie, oprócz doskonałego zabezpieczenia, wyglądają estetycznie. I tę estetykę zachowują przez długi czas.

Ogrodzenia

Ogrodzenia wykonane z ocynkowanych i pomalowanych proszkowo profili metalowych są aktualnie jednym z najchętniej wybieranych opcji. Wyglądają nowocześnie i doskonale wpisują się w panujące w architekturze trendy. Takie rozwiązanie nie wymaga od użytkowników regularnych konserwacji, jak to się dzieje w przypadku ogrodzeń drewnianych, czy nietrwałych i mało estetycznych siatek ogrodzeniowych. Panele ogrodzeniowe ze stalowych profili będą doskonale pełnić swoją funkcję przez wiele lat, pod warunkiem, że będą odpowiednio zabezpieczone. Malowanie proszkowe takich elementów to już standard. Tylko powłoka uzyskana metodą malowania proszkowego zapewni długoletnią ochronę przed korozją i zachowanie estetycznego wyglądu.

Bramy i bramki- wizytówka właścicieli

Bramy i bramki to pierwszy element, jaki widzimy, wjeżdżając czy wchodząc na posesję. Mają nie tylko ściśle użytkową funkcję zabezpieczenia przed wejściem niepożądanych osób i ochronę prywatności. Muszą być one także estetyczne i zawsze dobrze wyglądać. Ich styl odzwierciedla gust właścicieli. Dzięki malowaniu proszkowemu uzyskamy dokładne pokrycie nawet najbardziej finezyjnych i wymyślnych wzorów furtek i bramek, dzięki czemu będą one dobrze wyglądać przez wiele lat i nie będą wymagać żadnej ingerencji.