Loader
Malowanie proszkowe - dlaczego jest najlepsze - Malowanie proszkowe
malowanie proszkowe felg

Malowanie proszkowe

Profesjonalna usługa malowania proszkowego różnego rodzaju konstrukcji stalowych i aluminiowych

malowanie proszkowe ogrodzen

Malowanie proszkowe

Malujemy: felgi, kołpaki, zderzaki, profile stalowe i aluminiowe, bramy, furtki, balustrady i inne elementy ogrodzenia w pełnej gamie kolorów RAL.

Malowanie proszkowe – dlaczego jest najlepsze

Jakość powłoki

Malowanie proszkowe gwarantuje uzyskanie powierzchni idealnie pokrytej farbą, bez zacieków, smug, bez odprysków. Taka powierzchnia jest doskonale zabezpieczona przed uszkodzeniami będącymi wynikiem działania wszelkiego rodzaju niekorzystnych czynników atmosferycznych, chemicznych i mechanicznych.

Malowanie proszkowe i oszczędność

Metoda malowania proszkowego pozwala w 100% wykorzystać farbę, ponieważ proszek, który nie przyczepi się do malowanej powierzchni, można ponownie zebrać i wykorzystać do kolejnego malowania. Co ważne, oszczędzamy także czas.  Już po jednokrotnym nałożeniu farby uzyskujemy powłokę, której grubość 60-80 µm pozwala zamaskować niedoskonałości obróbki materiału. Taka grubość powłoki przy tradycyjnym malowaniu wymagałaby kilkukrotnego malowania, co pociągałoby zużycie większej ilości farby.

Ekologia

Metoda malowania proszkowego jest przyjazna dla środowiska. W trakcie jej stosowania nie są używane żadne rozpuszczalniki, dlatego jest bezpieczna dla wykonujących ją fachowców. Sam proces wypalania zachodzi w zamkniętym obiegu i nie występuje emisja żadnych zanieczyszczeń do atmosfery. Farby proszkowe posiadają odpowiednie atesty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *